Dr hab. Elżbieta Łopieńska-Biernat, prof. UWM

BIOLOG – BIOCHEMIK

NAUCZYCIEL AKADEMICKI UWM
Naukowo interesuje mnie: biologia molekularna i biochemia zwierząt
Prywatnie: podróże i psychologia

CZYM JEST DLA MNIE TUTORING?

Tutoring jest dla mnie wspaniałą drogą do rozwoju jednostki. Uważam, że tutoring, dzięki personalizacji nauczania, umożliwia każdemu studentowi odnalezienie i wzmocnienie swoich zainteresowań oraz inspiruje do nowych poszukiwań i pobudzenia ciekawości świata.

CO OFERUJĘ?

Oferuję pomoc z wykorzystaniem tutoringu w rozwijaniu pasji dotyczących precyzowaniu i realizacji projektów związanych z procesami metabolicznymi, szczególnie zagadnień proteomu, trankryptomu i metabolomu zwierząt. Chętnie pomogę w przygotowaniu prezentacji, autoprezentacji, pisania i redagowania prac naukowych. Jestem także otwarta na inne tematy, niekoniecznie związane z moją specjalnością.

Moje zainteresowania badawcze skupiają się wokół zagadnień dotyczących układu żywiciel-pasożyt szczególnie hipotez pozytywnych i negatywnych tej korelacji. Staram się wyjaśnić funkcję i znaczenie metabolizmu w patogenezie.

KOGO ZAPRASZAM:

Wszystkich chętnych do wspólnej pracy studentów, którzy interesują się biochemią, a jednocześnie są otwarci na krytyczne myślenie, poszukiwanie radości poznawania świata nauki oraz nowe metody dotyczące prezentacji ustnej. Zapraszam osoby poszukujące drogi w swoim życiu, którym chce się cokolwiek więcej. Zapraszam do współpracy!

Kontakt: ela.lopienska@uwm.edu.pl