Oferty pracy

Praca w Kortosferze na stanowisku: laborant, edukator:

Oferty pracy/praktyk/staży
na stronie Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym,
UWM w Olsztynie  - link

Pozostałe oferty zgłaszane bezpośrednio na Wydział:

Oferta pracy w Ostródzie
Szpital w Ostródzie S.A. (ul. Jagiełły 1, 14-100 Ostróda) poszukuje kandydatów na stanowisko (2 miejsca): mgr biologii / biologii medycznej / mikrobiologii / mikrobiologii medycznej lub mgr inż. biotechnologii / biotechnologii medycznej
pełna oferta - plik PDF

Informacja o wolnym stanowisku pracy w LBG Kostrzyca

ogłoszenie - plik PDF

-------------------------------------

Konkurs na stanowisko doktoranta w projekcie NCN Opus24.

INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie informuje o konkursie na stanowisko doktoranta w projekcie NCN Opus24. Szczegóły na stronie https://pan.olsztyn.pl/2023/07/konkurs-na-stanowisko-doktoranta-w-projekcie-ncn-opus-24-2/ oraz w załączonym pliku pdf. Serdecznie zapraszamy do aplikowania.

--------------------------------------

Oferta pracy - młodszego specjalisty ds. badań mikrobiologicznych / młodszej specjalistki ds. badań mikrobiologicznych

Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o., Centrum Badawczo-Rozwojowe, Laboratorium Badawcze, ul. Kormoranów 1, 11-700 Mrągowo

wstawione 18.05.2023

Oferta pracy na stanowisku Research Assistant/Lab Manager - UAM Poznań

ogłoszenie na stronie - http://wbib.uwm.edu.pl/aktualnosci/oferta-pracy-na-stanowisku-research-assistantlab-manager-uam-poznan

nabór trwa do 15.07.2022

Oferta pracy - SPECJALISTA DS. BADAŃ LABORATORYJNYCH w Dziale Kontroli Jakości

Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie oferuje zatrudnienie na stanowisko SPECJALISTA DS. BADAŃ LABORATORYJNYCH w Dziale Kontroli Jakości. -

--------------------------------------------

Oferta pracy dla nauczyciela biologii w Elblągu

REGENT COLLEGE INTERNATIONAL SCHOOLS W ELBLĄGU POSZUKUJE NAUCZYCIELA BIOLOGII ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - oferta PDF

wstawiono 20.09.2021

---------------------------------------------

Oferta pracy w Stacji Oceny Nasion Leśnego Banku Genów Kostrzyca

Rekrutacja na stanowisko referenta ds. oceny nasion – laboranta w Stacji Oceny Nasion Leśnego Banku Genów Kostrzyca - plik PDF

wstawiono 20.09.2021

-----------------------------------

Oferta stażu SLW BIOLAB dla Absolwentów

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne SLW BIOLAB w Ostródzie, ul. Grunwaldzka 62, przyjmie Absolwentów studiów pierwszego/drugiego stopnia kierunku Biologia, Biotechnologia lub Mikrobiologia na półroczny staż z potencjalną możliwością zatrudnienia.

Uprzejmie prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres: kadry@biolab.pl

wstawiono 29.03.2021

----------------------------------
Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN poszukuje kandydata na stanowisko: Post-Doc

Liczba stanowisk: 1
Miejsce wykonywania pracy: Pracownia Wewnątrzkomórkowych Kanałów Jonowych
Profil zawodowy badacza (R1-R4): R2
Dyscyplina naukowa: Nauki biologiczne
Typ i rodzaj konkursu: NCN MAESTRO
Tytuł projektu: Regulowane światłem mitochondrialne kanały potasowe: poszukiwanie nowych mechanizmów cytoprotekcyjnych?

Więcej informacji - plik PDF

aktualizacja 1.02.2021
------------------------------------------

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie zatrudni magistra(ów) biologii/biotechnologii na stanowisku technicznym w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej
Kontakt 895393358, 895393260. Kierownik ZDL lek. med. Elżbieta Zdaniukiewicz
aktualizacja 22.01.2021
----------------------------------------------
Firma PepsiCo zachęca absolwentów, aby odważyli się na więcej, dołączając do programu stażowego „Dare To Do More”!
Zgłoś swój przełomowy pomysł na zmianę w branży FMCG i wygraj dwuletni staż w PepsiCo oraz wspaniałe nagrody rzeczowe podczas europejskiego finału w Barcelonie!
Rejestracja trwa do 16 października 2020 r.

----------------------------------------------------

Konkurs dotyczący zatrudnienia Adiunkta w Zakładzie Ochrony Bioróżnorodności Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk.

Wiecej pod adresem http://pan.olsztyn.pl/2020/06/konkurs-na-stanowisko-adiunkta-w-zakladzie-ochrony-bioroznorodnosci-irzibz-pan-z-siedziba-w-popielnie/

---------------------------------------------------

ALAB Laboratoria Sp. z o.o. poszukuje do laboratorium w Ostrołęce Absolwentów kierunków: Biologia i Biotechnologia - info (wersja PDF)

----------------------------------------------

W związku z rozwojem firmy Laboratorium Weterynaryjne w Gietrzwałdzie poszukuje osoby do pracy na stanowisku asystenta w Pracowni Serologii i Biochemii.
Wymagania: wykształcenie wyższe biologiczne, pokrewne lub średnie kierunkowe, umiejętność szybkiego uczenia się, chęć do pracy.
Mile widziane doświadczenie laboratoryjne.

Do obowiązków należało będzie: wykonywanie testów Elisa, przeprowadzenie badań biochemicznych, obsługa sprzętu laboratoryjnego, ocena mikroskopowa krwi i moczu, sporządzanie sprawozdań z badań.
Praca w systemie dwuzmianowym. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia od 2000 do 2500 zł netto.

CV z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na wdl.serologia@vetlabgroup.pl lub na adres:
Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne;
ul. Ostródzka 49;
11-036 Gietrzwałd,
tel. 089 512-30-50

----------------------------------------------------

KERRY TASTE AND NUTRITION poszukuje kandydatów ze znajomością JĘZYKA POLSKIEGO do naszego absolwenckiego programu 2017 GRADUATE DEVELOPEMNT PROGRAMME.
Oferujemy staż w zakresie: badania i rozwój, kontrola jakości oraz produkcja. Więcej informacji odnośnie naszego programu udostępniamy na stronie internetowej: