STYPEDNIA DLA DOKTORANTÓW 2020/2021

Drodzy Doktoranci,
zważyszy na sytuację epidemiologiczną, w tym roku na wnioski stypednialne będą przygotowane pudełka zbiorcze, do których od 07.10.20 w godzinach od 9.00 do 15.00 możecie wrzucać wnioski w pakietach z załącznikami na płycie i stosownymi załącznikami w formie wydrukowanej (RODO, ocena zaangażowania w pracę dydaktyczną do stypendium projakościowego, wycena zaangażowania w pracę dydaktyczną do stypendium doktoranckiego, czy opinie promotora/opiekuna).

Poszczególne roczniki wrzucają wnioski do pudełek, za które odpowiedzialni są:
III rok- Marlena Gudelska; pudełko przed pok. 236 KAiFZ
IV rok- Robert Stryiński; pudełko przed pok. 332 KBioch
V i VI rok- Tomasz Bałabański; pudełko przed pok. 308 KMiM

Wnioski o stypendia doktoranckie i projakościowe składamy do 15.10.2020.

Osoby wyżej wymienione, odpowiedzialne za dane Roczniki w dniach 12.10. lub 15.10. (w zależności od daty dostarczenia wniosku) powiadomią Was o kompletności bądź konieczności dostarczenia jeszcze jakiś dokumentów (mailowo lub telefonicznie). Prosimy o sprawdzanie poczty w te dni.

Wnioski o stypendium dla najlepszych doktorantów (rektora) przynosimy do 30.10.2020.

Osoby wyżej wymienione, odpowiedzialne za dane Roczniki w dniach 20.10. lub 26.10. (w zależności od daty dostarczenia wniosku) powiadomią Was o kompletności bądź konieczności dostarczenia jeszcze jakiś dokumentów (mailowo lub telefonicznie). Prosimy o sprawdzanie poczty w te dni.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
 
Członkowie Wydziałowej Komisji Stypendialnej
Marlena Gudelska, Tomasz Bałabański, Robert Stryiński