Studenci 1 roku - WAŻNE INFORMACJE - aktualizacja 26.10.2020

Studenci

W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi obsługi systemu USOSweb i poczty studenckiej informujemy, że  na stronie Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie pod linkiemhttps://russ.uwm.edu.pl/wp-content/uploads/2020/10/Informator_UWM.pdf

zamieszczony został Informator dla Studentów. Bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Informacje dotyczące logowania w domenie student.uwm.edu.pl znajdziecie Państwo na stronie 12 zamieszczonego pliku PDF.
W razie problemów, prosimy o kontakt.

Dziekanat WBiB

Krótka instrukcja logowania w domenie student.uwm.edu.pl - kliknij aby otworzyć plik PDF

-----------------------------------------------

Instrukcja pobierania oraz logowania się do programu Microsoft Teams

plik do pobrania plik PDF

------------------------------------------------

Wasz adres mailowy w domenie student.uwm.edu.pl

Studenci,

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie obowiązuje Polityka Bezpieczeństwa Informacji (Załącznik do Zarządzenia Rektora UWM w Olsztynie Nr 36/2018 z dnia 28 maja 2018 r.).

Przypominamy, że każdy student ma wygenerowany osobisty adres e-mail w domenie @student.uwm.edu.pl. Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Nr 71/2015 istnieje obowiązek stosowania uniwersyteckiego studenckiego adresu e-mail do celów kontaktów między studentem a uczelnią.

W związku z powyższym proszę o przysyłanie zapytania z obowiązującego studenta adresu uniwersyteckiego (przykład: anna.kowalska@student.uwm.edu.pl)

W przypadku problemów z kontem, prosimy o zgłaszanie do dziekanatu.

Dziekanat WBiB

-------------------------------------------

Odwołane spotkania organizacyjne na 19-10-2020 r. (dla Studentów 1 roku)

Studenci 1 roku

kierunków: Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia

Uprzejmie informujemy, że odwołane zostają spotkania zaplanowane na dzień 19 października 2020 r. na Wydziale Biologii i Biotechnologii

1) zebranie organizacyjno-informacyjne

2) szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta (UWAGA Zebranie odbędzie się w formie zdalnej 19.10.2020 - zgodnie z planem zajęć umieszczonym na stronie internetowej)

Zapraszamy do dziekanatu w godzinach 8:00-12:00 w celu złożenia ślubowania, odbioru legitymacji studenckiej, odbioru zaświadczeń o studiowaniu.

W przypadku zlożenia wniosku dotyczącego pomocy materialnej, obowiązuje rejestracja poprzez kaldendarz elektroniczny.

Pozostałe informacje dla studentów, w tym 1 roku są w zakładce http://wbib.uwm.edu.pl/student/informacje-dla-studentow