Zaproszenie

Szanowni Państwo

Prezydenta Miasta Ełku - Pana Tomasza Andrukiewicza - zaprasza studentów i absolwentów do udziału w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związaną z Miastem Ełk".