Zaproszenie na wykład pt. "Czas na grzyby! Rola mykobiomu u noworodków hospitalizowanych w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu webinariów organizowanych przez Sekcję Mykologia Medyczna Polskiego Towarzystwa Mykologicznego.

Webinarium odbędzie się 27 października 2022 (czwartek) o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Wykład pt. "Czas na grzyby! Rola mykobiomu u noworodków hospitalizowanych w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej" - wygłosi lek. Dobrochna Wojciechowska z II Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Lek. Dobrochna Wojciechowska jest absolwentką Kierunku Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie rozpoczęła studia w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a Jej zainteresowania badawcze dotyczą mykobiomu noworodków urodzonych przedwcześnie.

Plakat oraz link do spotkania w załączniku.

Serdecznie pozdrawiam
Przewodnicząca Sekcji Mykologia Medyczna PTMyk