Zaproszenie na wykład „Grzyby jako nowoczesne narzędzia biomedyczne”

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością chciałabym zaprosić na trzecie otwarte webinarium na temat „Grzyby jako nowoczesne narzędzia biomedyczne”. Wykład przedstawi dr hab. Magdalena Jaszek prof. UMCS z Katedry Biochemii i Biotechnologii, Wydziału Biologii i Biotechnologii, Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.

Termin spotkania: 15 kwietnia 2021 godzina 19.00, aplikacja MS TEAMS. Plakat z linkiem dostępu w załączeniu (PDF).

Jest to kolejne z cyklu spotkań/webinariów, mających na celu propagowanie wiedzy na temat mykologii medycznej. Wykłady/webinaria będą przeznaczone dla naukowców zajmujących się tematyką mykologii medycznej, studentów kierunków medycznych i biologicznych, producentów związków opartych na metabolitach grzybów (w szczególności leków i suplementów diety), uczniów szkół średnich oraz wszystkich entuzjastów mykologii.

Bardzo prosimy o rozpropagowanie informacji o webinarium wśród Państwa znajomych i współpracowników z innych uczelni.

W imieniu Zarządu Sekcji Mykologia Medyczna
Polskiego Towarzystwa Mykologicznego