Zaproszenie na webinarium

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chciałabym zaprosić na otwarte webinarium na temat „Grzyby potencjalnie chorobotwórcze dla człowieka w wodach kąpielisk otwartych i zamkniętych”.
Wykład przedstawi dr hab. Anna Biedunkiewicz z Katedry Mikrobiologii i Mykologii, WBiB, UWM w Olsztynie.
Termin spotkania: 18 luty 2021 godzina 17.00, aplikacja MS TEAMS. Plakat z linkiem dostępu w załączeniu.

Jest to drugi z cyklu spotkań/webinariów, mających na celu propagowanie wiedzy na temat mykologii medycznej. Wykłady/webinaria będą przeznaczone dla naukowców zajmujących się tematyką mykologii medycznej, studentów kierunków medycznych i biologicznych, producentów związków opartych na metabolitach grzybów (w szczególności leków i suplementów diety), uczniów szkół średnich oraz wszystkich entuzjastów mykologii.

Bardzo prosimy o rozpropagowanie informacji o webinarium wśród Państwa znajomych i współpracowników z innych uczelni.

W imieniu Zarządu Sekcji Mykologia Medyczna

Anna Biedunkiewicz