Zaproszenie na webinar "Cryptococcus neoformans – perspektywy rozwoju szczepionki, a niekonwencjonalne spojrzenie na możliwości wykorzystania potencjału tego patogenu”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar, ostatni przed okresem urlopowym, zorganizowany przez Sekcję Mykologia Medyczna Polskiego Towarzystwa Mykologicznego.

Webinarium odbędzie się 30 czerwca 2022 o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Wykład pt. "Cryptococcus neoformans – perspektywy rozwoju szczepionki, a niekonwencjonalne spojrzenie na możliwości wykorzystania potencjału tego patogenu” - wygłosi dr Piotr Stempiński z Department of Molecular Microbiology and Immunology, Bloomberg School of Public Health, Johns Hopkins University. (Baltimore, MD, USA).

Plakat oraz link do spotkania w załączniku.