Zaproszenie na Panel Biologiczny: 3 x Z — zbadać, zrozumieć, zaprezentować

Doktorantki i Doktoranci Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają na Panel Biologiczny: 3 x Z — zbadać, zrozumieć, zaprezentować, który odbędzie się w ramach X Międzydyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego.

X jubileusz MKDUS skłonił nas do zaproponowania tytułu panelu pozwalającego na przedstawienie różnorodnych tematów biologicznych. Wspólnym mianownikiem będzie prowadzenie i prezentowanie badań przez młodych naukowców. Panel skierowany jest do doktorantów i młodych naukowców zajmujących się biologią oraz naukami pokrewnymi (medyczne, rolnicze, leśne, weterynaryjne).

Zapraszamy do zgłaszania referatów dotyczących tematów, które stanowią pasję i treść pracy badawczej Doktorantów i Młodych naukowców Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Więcej informacji – plik PDF

Z poważaniem,