Zaproszenie na konferencję KOŁA EDUKACJI

Szanowni Państwo,

już 25 marca Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego organizuje konferencję "Koła Edukacji".
Jest ona skierowana do nauczycieli oraz - a wręcz przede wszystkim - do studentów, którzy rozważają pracę w szkole/realizują specjalizacje nauczycielskie.

Podczas konferencji zaprosimy uczestników na serię warsztatów dydaktycznych i psychologiczno-pedagogicznych. Będą się one skupiały na czterech obszarach przedmiotowych:

* historia i WOS
    * biologia z przyrodą
    * język polski
    * matematyka

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo studenci zrzeszeni w kołach naukowych spoza stolicy mogą się ubiegać o DOFINANSOWANIE KOSZTÓW PODRÓŻY DO WARSZAWY. Szczegóły dotyczące zapisów i tematów sesji warsztatowych znajdą Państwo TUTAJ