Zaproszenie dla Studentów do Udziału w Japońsko-Polskim Kursie Letnim 12-24 września 2016!

Serdecznie zapraszam Studentów studiów 2. lub 1. Stopnia do udziału w atrakcyjnym międzynarodowym
Kursie Letnim pt: „Hydrobiology and inland environmental science in Poland”,
zorganizowanym przez Wydział Nauk Rybackich, Uniwersytetu Hokkaido i Katedrę Zoologii, Wydziału Biologii i Biotechnologii, UWM w Olsztynie,
który odbędzie się w dniach 12 – 24 września 2016 roku

Udział w Kursie jest bezpłatny

Uczestnikami Kursu będą studenci (cztery osoby) Faculty of Fisheries Sciences, Uniwersytetu Hokkaido (Japonia) i studenci (cztery osoby) UWM w Olsztynie. Każdy uczestnik odbędzie 80 godz. różnych form zajęć dydaktycznych, obejmujących, m.in. realizację dwóch naukowych Mini-Projektów.

Studenci uzyskają Zaświadczenie o ukończeniu Kursu i 4 pkty ECTS

Formularz Aplikacji i Harmonogram Kursu w załączeniu!

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 sierpnia!

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników Uniwersytetu Hokkaido i pracowników oraz doktorantów Kat. Zoologii, Kat. Ekologii (Wydział Biologii i Biotechnologii), Kat. Ichtiologii (Wydział Nauk o Środowisku) oraz Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności, PAN w Olsztynie.

Zajęcia odbywać się będą w Laboratorium Diagnostyki Molekularnej i Katedrze Zoologii

Kurs Letni „Hydrobiology and inland environmental science in Poland” (finansowany przez Faculty of Fisheries Sciences, Hokkaido University) oraz działania towarzyszące wymianie studentów (finansowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie) odbywają się w ramach Porozumienia o współpracy obu wymienionych Uczelni.

Alicja Boroń, Koordynator

Załączniki: