Zaproszenie dla Studentów do Udziału w Japońsko-Polskim Kursie Letnim

Zapraszamy Studentów studiów 2. lub 1. stopnia kształcenia do udziału w atrakcyjnym międzynarodowym Kursie Letnim pt: „Hydrobiology and inland environmental science in Poland”, zorganizowanym przez Uniwersytet Hokkaido, Wydział Nauk Rybackich i UWM w Olsztynie, Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB), Katedra Zoologii,  który odbędzie się w dniach od 14 do 27 września 2018 

Udział w Kursie jest bezpłatny

Uczestnikami Kursu będą studenci (pięć osób) Faculty of Fisheries Sciences, Uniwersytetu Hokkaido (Japonia) i studenci (pięć osób) UWM w Olsztynie. Każdy uczestnik odbędzie 62 godz. różnych form zajęć dydaktycznych i innych, zgodnie z załączonym harmonogramem Kursu Letniego (plik PDF).

Studenci uzyskają Certyfikat ukończenia Kursu i 4 pkty ECTS

Zgłoszenia (formularz w załączeniu - plik Word) przyjmowane są do 10 sierpnia (piątek) 2018 w Katedrze Zoologii na adres: dorota.hotowczyc@uwm.edu.pl lub adresy koordynatorów, podane poniżej.

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników Uniwersytetu Hokkaido, pracowników i doktorantów Kat. Zoologii, Kat. Ekologii (WBiB), Wydziału Nauk o Środowisku oraz Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności, PAN w Olsztynie. Zajęcia odbywać się będą w Lab. Diagnostyki Molekularnej i Katedrze Zoologii.

Kurs Letni „Hydrobiology and inland environmental science in Poland” oraz wymiana studentów finansowane są przez Faculty of Fisheries Sciences, Hokkaido University oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Biologii i Biotechnologii  i odbywają się w ramach Porozumienia o współpracy wymienionych Uczelni.   

odpowiemy na wszystkie pytania

Alicja Boroń, Koordynator
alibo@uwm.edu.pl

Lech Kirtiklis, Koordynator
leo@uwm.edu.pl