UWAGA WBiB! RUSZAMY ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ!

Ruszamy ze szlachetną paczką !

Zbiórka trwa maksymalnie do 6 grudnia! Dlatego proszę o pełną mobilizację

"Pani Hanna była szczęśliwa i nie miała żadnych problemów do momentu śmierci męża. Od tamtej pory zaczęła się samotność oraz problemy finansowe. Na co dzień Pani Hanna mieszka sama, opiekuje się swoim psem oraz uwielbia czytać książki. Niestety choruje na zwichnięcie stawów biodrowych przez co ma problemy z chodzeniem. Gdy tylko pojawia się możliwość stara się dorobić szydełkując, ponieważ utrzymuje się z emerytury 886 zł, po odjęciu kosztów leków oraz opłat za mieszkanie zostaje jej na życie 382 zł.
Pani Hanna próbuje nie poddawać się mimo trudności. Stara się pokonywać wszelkie problemy ze względu na swoje wnuki, które kocha nad życie. Spędza z nimi tak dużo czasu jak to tylko możliwe. W wolnym czasie uwielbia szydełkować oraz należy do klubu książki, są to jej dwie pasje, które stara się rozwijać."

PODSTAWOWE 3 POTRZEBY Pani Hanny (obowiązkowe do spełnienia):

• 1. Odzież zimowa. Kurtka zimowa - rozmiar XXL, kolor stonowany
  • 2. Obuwie zimowe - najbardziej pilna z 3 podstawowych potrzeb. Buty zimowe/Kozaki - rozmiar 36.  Adidasy/Buty sportowe - rozmiar 36
  • 3. Środki czystości/chemia. Płyny czyszczące, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyn do mycia naczyń, szampon
  • Specjalne prośby: olejek herbaciany

POZOSTAŁE POTRZEBY
Żywność długoterminowa!
1. Kołdra
2. Poduszka
3. Sokowirówka
4. Opał/drewno 7m
Szczególne upominki: perfumy, ja bym dodała jeszcze jakieś książki

PODZIAŁ ZBIÓREK:

I część zbiórki do pojemnika w holu głównym Collegium Biologiae:
- Żywność długoterminowa (makarony, kasze, konserwy etc.)
- Chemia/środki czystości (dwa roczniki już zadeklarowały realizację tego punktu, nie stoi nic na przeszkodzie, żeby ktoś przyniósł coś dodatkowo jeśli bardzo chce)
- Książki
- Poduszki/Kołdra (kołdrę już mamy, może ktoś posiada nieużywaną poduszkę)
- Kurtka XXL (może być używana, lecz z zastrzeżeniem że musi być w bardzo dobrym stanie)
- Jakiś drobiazg dla pieska (Pani posiada pupila)

II część zbiórki "pieniężna" (7-10 zł):
- Buty zimowe (kozaki): rozmiar 36
- Buty sportowe: rozmiar 36
- Kurtka (jeśli nie uda się zdobyć to kupimy): rozmiar XXL
- Sokowirówka
- Pozostałe potrzeby jak perfumy, drobiazgi oraz opakowania do wysyłki

1. W szlachetnej paczce istotne jest, by spełnić podstawowe 3 potrzeby. Reszta to ewentualność, jednak jest równie ważna dla wybranej osoby. Jesteśmy na tyle fajnym i dużym Wydziałem, że poradzimy sobie ze wszystkim!
2. Jeśli ktoś zadeklaruje się na realizację konkretnej potrzeby, proszę by zgłosił co konkretnie i w jakim stopniu się to udało (mamy już realizację chemii, kołdry i poduszek).
3. Można też nie kupować produktów i zebrać pieniądze. Zbiórka w granicach 7-10 zł. Zebrane pieniądze prosimy przekazać bezpośrednio do prezydium RWSS: Martyna Buczkowska, Weronika Linde, Ola Siwiecka.

Wszelkie rachunki z zakupów zostaną udostępnione do wglądu.

Kochani! Dobro zawsze wraca. Wszyscy podarujemy Pani Hannie ogromny uśmiech i radość. Sprawmy, by poczuła się wyjątkowo!

Z przygotowań wysyłki oraz dostarczenia prezentów udostępniona zostanie pełna fotorelacja

Łączę Wyrazy Szacunku
Martyna Buczkowska