Targi Pracy UWM 10.05.2023

Szanowni Państwo,

Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 10 maja br. organizuje Targi Pracy UWM.

Wydarzenie ma na celu ułatwić studentkom i studentom kontakt z pracodawcami. Swój udział w Targach zgłosiło aż 40 pracodawców!

Targi Pracy UWM to wydarzenie stacjonarne i odbywać się będą w godzinach 10:00-14:00, w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie.

Poza stoiskami wystawców, organizujemy również spotkania warsztatowe oraz prelekcje na tematy związane z pracą i rekrutacją.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpośrednim sposobem na zdobycie informacji na temat możliwości zatrudnienia, zrealizowania praktyki lub stażu, a także o działalności firm i instytucji, ich kulturze organizacyjnej, wymaganiach i korzyściach płynących z pracy w danym podmiocie.