Szlachetna Paczka na WBiB

Szanowni Państwo,
już czwarty raz Szlachetna Paczka rusza na Wydziale Biologii i Biotechnologii. Zachęcamy wszystkich do wszelkiego wsparcia tego pięknego przedsięwzięcia.
Wybraliśmy rodzinę, która zmaga się z wieloma przeciwieństwami. Pani Maria (36
l.) wychowuje samotnie dwójkę dzieci, córkę Natalię (16l.) oraz syna Wiktora (9l.).

Pani Maria musiała zrezygnować z ulubionej pracy z powodu mobbingu. Dzieci zmagają się z wadami postawy, alergiami, autyzmem (syn) oraz celiakią, która dotyczy całej rodziny.
Dochód rodziny na jedną osobę wynosi 146zł.
Pani Maria wskazuje żywność długoterminową, ponieważ rodzina może jeść tylko żywność bezglutenową, która jest bardzo droga i często nie starcza na nią pieniędzy. Respondentka wskazuje także odzież, którą dzieci bardzo szybko zużywają albo z niej wyrastają. Natalia i Wiktor byliby wdzięczni za materiały szkolne, by nie zabrakło im do szkoły. Dodatkowo, wszelakie środki czystości, proszki do prania, płyny czyszczące oraz koce, ręczniki.

Pomóżmy RAZEM!

Pierwsza zbiórka przekazanych rzeczy/produktów oraz datków ze wszystkich katedr WBiB przeprowadzona zostanie 01.12.2017r. po godzinie 10:00.

Zespół Koordynujacy:
Alicja Fijewska, Marta Komecka, Jakub Kowalik, Jakub Hubeny