Studenci 1 roku - wasz adres mailowy w domenie student.uwm.edu.pl

Studenci,

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie obowiązuje Polityka Bezpieczeństwa Informacji (Załącznik do Zarządzenia Rektora UWM w Olsztynie Nr 36/2018 z dnia 28 maja 2018 r.).

Przypominamy, że każdy student ma wygenerowany osobisty adres e-mail w domenie @student.uwm.edu.pl. Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Nr 71/2015 istnieje obowiązek stosowania uniwersyteckiego studenckiego adresu e-mail do celów kontaktów między studentem a uczelnią.

W związku z powyższym proszę o przysyłanie zapytania z obowiązującego studenta adresu uniwersyteckiego (przykład: anna.kowalska@student.uwm.edu.pl)

W przypadku problemów z kontem, prosimy o zgłaszanie do dziekanatu.

Dziekanat WBiB