Środy z Biurem Karier UWM

Już od 11 października startują „Środy z Biurem Karier UWM"!
Ruszamy z nowym cyklem otwartych spotkań w Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie, sala 122, piętro 1.

Tego dnia czekamy na Was w godzinach 9:00-14:00.

Co środę będziecie mogli:

- Porozmawiać z naszymi doradczyniami zawodowymi. Będziemy dostępne, aby udzielać porad dotyczących kariery zawodowej, badania kompetencji, planowania rozwoju edukacyjno-zawodowego oraz wskazówek dotyczących rozwoju umiejętności.

- Spotkać się z przedstawicielami firm. Przedstawiciele pracodawców będą dzielić się swoimi doświadczeniami, odpowiadać na pytania i omawiać możliwości zatrudnienia i praktyk w swoich firmach.

- Poszerzyć sieć kontaktów - networking. Środa z Biurem Karier to idealna okazja do nawiązania kontaktów z innymi studentami, absolwentami oraz przedstawicielami świata biznesu.

- Zgłosić do współpracy koło naukowe/grupę studencką. Porozmawiamy o Waszych potrzebach związanych ze szkoleniami, umówimy się na warsztaty grupowe na interesujące Was tematy np.: budowanie zgranego zespołu, komunikacja, tworzenie profesjonalnego CV.

A już 11.10. w ramach Tygodnia Kariery przyjrzymy się tematowi kompetencji przyszłości i umiejętności cyfrowych.
Będziemy miały ciekawych gości – więcej szczegółów już niebawem!

Do zobaczenia!