Rekrutacja do ostatniej edycji LSZI Summer Camp 2023 - przedłużony termin do 23 czerwca 2023.

UWAGA REKRUTACJA DO 23 CZERWCA !!!!

Ostatnia szansa !!!! Dokumenty do LSZI Summer Camp przyjmujmy do 23.06.2023r.!!!!

To doskonała szansa na podniesienie kwalifikacji i spędzenie 2 tygodni w Olsztynie (zapewniamy noclegi i wyżywienie). Dzięki finansowaniu warsztatów ze środków funduszy unijnych udział w projekcie jest bezpłatny !!!

WARSZTATY SKIEROWANE SĄ DO STUDENTÓW I STUDENTEK STUDIÓW STACJONARNYCH OSTATNICH DWÓCH LAT TJ. 2 I 3 ROK LICENCJATU, 4 I 5 ROK JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH, 4 OSTATNIE SEMESTRY INŻYNIERSKICH, 1 I 2 ROK MAGISTERSKICH UZUPEŁNIAJĄCYCH ITP.

ABY WZIĄĆ W NICH UDZIAŁ TRZEBA MIEĆ STATUS STUDENTA – TJ. BYĆ PRZED OBRONĄ.

Proszę o wypełnienie dokumentów > przesłanie jak najszybciej zdjęć lub skanów i dostarczenie oryginałów do Starej Kotłowni - Prawocheńskiego 9, I p.

Więcej informacji w załączniku.