POMOC Ukrainie - zbiórka rzeczy w holu Collegium Biologiae

Szanowni Państwo,

Jako Samorząd Studencki działający przy Wydziale Biologii i Biotechnologii, chcielibyśmy poinformować, iż na naszym Wydziale od dzisiaj odbywa się zbiórka rzeczy potrzebnych obywatelom Ukrainy z uwagi na sytuację panującą w ich kraju. W holu głównym znajduje się stolik z kartonami, do których można włożyć przekazywane przedmioty. Aktualnie najbardziej potrzebne są środki medyczne takie jak apteczki, leki przeciwwirusowe czy bandaże.

Wszystkie aktualne informacje znajdą Państwo na stronie (https://russ.uwm.edu.pl/pomagam/). Na stronie znajduje się lista najpotrzebniejszych rzeczy, lista jest aktualizowana wraz ze zmianą sytuacji.

Jeżeli ktoś chciałby przekazać większą ilość rzeczy prosimy o kontakt z Przewodniczącą Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego WBiB Moniką Andrzejewską w formie mailowej (monika.andrzejewska.1@student.uwm.edu.pl) lub telefonicznie (505-929-332).

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!
Rada Wydziałowa Samorządu Studenckiego Wydziału Biologii i Biotechnologii