Podziękowanie za pomoc w organizacji Dnia Otwartego UWM 2023

W imieniu własnym oraz Władz Wydziału Biologii i Biotechnologii składam serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji „Dnia Otwartego UWM 2023”, który odbył się 31.03.2023 roku. Przygotowanie tego przedsięwzięcia wymagało bowiem wsparcia i zaangażowania wielu osób.

Dziękuję Studentkom, Studentom i Pracownikom za pomoc w przygotowaniu stoisk WBiB w Bibliotece Uniwersyteckiej oraz za bezpośredni kontakt i pełne zaangażowania rozmowy z osobami zainteresowanymi naszymi kierunkami studiów: Magdalenie Stawickiej, Katarzynie Sierotowicz, Oldze Kosińskiej, Aleksandrze Oworuszko, Michalinie Kędzierskiej, Zuzannie Majerkiewicz, Monice Andrzejewskiej, Nikoli Przydatek, dr Agacie Żmijewskiej, dr Marcie Kieżun, dr Kamilowi Dobrzyniowi oraz dr hab. Annie Biedunkiewicz i Studenckiemu Kołu Naukowemu Mykologów, dr Krystynie Bogus-Nowakowskiej i Kołu Naukowemu Neuron.

Dziękuję Studentom i Pracownikom, których w Bibliotece widać nie było, a którzy → przygotowali wspaniałe okazy mikrobiologiczne, biologiczne i biotechnologiczne, które mogliśmy zaprezentować podczas tego wydarzenia: dr hab. inż. Justynie Możejko-Ciesielskiej, dr Wioletcie Pluskocie, mgr inż. Teresie Jagielskiej, prof. dr hab. Jakubowi Sawickiemu, dr hab. Irenie Grześ, mgr Małgorzacie Tanajewskiej, Karolowi Sarneckiemu; → rozpowszechniali informacje o wydarzeniu w social mediach: dr Aleksandrze Kurzyńskiej, dr hab. Stanisławowi Czachorowskiemu; → okazali pomoc od strony finansowej: mgr Marzenie Dadasiewicz.

Dziękuję firmom: Agie.pl → za przepyszne krówki reklamowe, Drukarni altmedia → za wspaniałej jakości notesy reklamowe, etykiety naklejki i zakładki/linijki, Brooklyn.pl - standy i stojaki reklamowe → za magiczną fotoramkę, EDROZ Firma Reklamowa, długopisy z nadrukiem → za ołówki reklamowe.

Dziękuję Centrum Marketingu i Mediów UWM za piękną ściankę wydziałową i ogólnouczelniane przygotowanie całego wydarzenia!

Wspólnie udało nam się zorganizować wspaniały Dzień Otwarty UWM 2023!

dr Olga Jabłońska – Koordynatorka Wydziałowa Dnia Otwartego UWM 2023