Ostatnia edycja Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!

Szanowni Wykładowcy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego,

przed nami ostatnia edycja Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją! Wydarzenie to cieszyło się niezwykłą popularnością. Event jest kierowany do studentów i studentek czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych naszego Uniwersytetu (I i II stopnia).

To świetna okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych.

Czym jest Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją?

To cykl weekendowych warsztatów, podczas których studenci będą mieli okazję zapoznać się z rzeczywistymi wyzwaniami firm z naszego regionu i starać się je rozwiązać. Jest to szansa, aby wykazać się wiedzą teoretyczną w praktyce.

Co oferujemy?

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do zapoczątkowania budowania własnej sieci kontaktów. Na rynku pracy coraz więcej uwagi przywiązuje się do posiadania umiejętności miękkich, pracy w zespole, kreatywnego podejścia i kompleksowego rozwiązywania problemów, zorientowania na klienta/odbiorcę, myślenia projektowego – tego wszystkiego uczestnicy nauczą się na Letniej Szkole Zarządzania Innowacją.

Weekendowa praca będzie prowadzona metodą Design Thinking – znanym na całym świecie podejściem do tworzenia nowych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.

Kiedy?

Startujemy 11 marca! Spotykamy się w weekendy (soboty i niedziele) w Bibliotece Uniwersyteckiej. Ostatni zjazd każdej edycji, to prezentacja rozwiązań przed jury, do którego zapraszamy przedstawicieli firm, organizacji, które zgłosiły wyzwania.

Na zgłoszenia czekamy do 7 marca 2023 r.

Wszelkie informacje znajdą Państwo w linku poniżej:

LSZI post na Facebooku: bit.ly/3kC9dlr

Jak również na Instagramie: #LSZI_UWM