Ogólnopolska Konferencja Młodych Biologów ,,BiologUS'' pt. „Innowacje w naukach biologicznych"

Szanowni Państwo,
W imieniu Studentów oraz Doktorantów Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Biologów „BiologUS" pt. „Innowacje w naukach biologicznych", która odbędzie się w Szczecinie w dniach 27-28 kwietnia 2017 roku. Liczymy na aktywny udział studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych. Zapraszamy wszystkich do prezentacji swoich wyników badań (w formie referatów bądź posterów) ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych narzędzi, metod i rozwiązań wykorzystywanych w badaniach biologicznych. Liczymy na zaprezentowanie przez Państwa swoich najciekawszych osiągnięć, również tych o aplikacyjnym charakterze oraz na wymianę doświadczeń.

W załączeniu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy (plik Worda), który prosimy odesłać na poniższy adres e-mail do 31 stycznia 2017 roku. Komunikat nr 2, dotyczący płatności oraz harmonogramu konferencji, wyślemy do Państwa 7 lutego 2017 roku. Abstrakty (wzór-plik Worda) prosimy nadsyłać do dnia 14 lutego 2017 roku w języku polskim. Koszt uczestnictwa w konferencji wyniesie 130 zł brutto (wpisowe, materiały konferencyjne, poczęstunek). Dodatkowe informacje - zaproszenie (plik PDF).

Do zobaczenia w Szczecinie!
www.biologus.usz.edu.pl
e-mail: konfbiologus@gmail.com