„MATURALNE SPOTKANIA NA WYDZIALE BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII”

NA MATURALNE SPOTKANIA ZAPRASZAJĄ: Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży

TERMIN: 05 kwietnia 2024 r., godz. 1100-1315

MIEJSCE: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Biologii i Biotechnologii, ul. Oczapowskiego 1A, Olsztyn, Aula Collegium Biologiae

PROGRAM:

11.00   Uroczyste rozpoczęcie Maturalnych spotkań,prof. dr hab. Iwona Bogacka, Dziekan Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie, dr Agnieszka Barbara Muzyk, Dyrektor OKE w Łomży;

11.15   Fascynujący świat mikroorganizmów – prof. dr hab. Aleksander Świątecki

11.45   Przerwa, zwiedzanie sal dydaktycznych i pracowni badawczychWydziału Biologii i Biotechnologii, spotkania ze studentami;

12.30   Jak osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym z biologii? – Dorota Mościcka, ekspert OKE.

Zachęcamy opiekunów oraz uczniów klas maturalnych do wzięcia udziału w Maturalnych Spotkaniach na Wydziale Biologii i Biotechnologii.

Państwa Dyrektorów szkół ponadpodstawowych prosimy o umożliwienie uczniom skorzystania z  oferty UWM i OKE w Łomży.

prof. dr hab. Iwona Bogacka,

Dziekan Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie

dr Agnieszka Barbara Muzyk

Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży

Szkoły zainteresowane udziałem w Maturalnych Spotkaniach na Wydziale Biologii

i Biotechnologii powinny zgłosić się i zarejestrować za pomocą aplikacji Microsoft Forms do dnia 4 kwietnia 2024 roku, do godz. 12.30.

Link do rejestracji uczestników: https://forms.office.com/e/48njTLuA8u

UWAGA! Na miejscu prosimy o udanie się do punktu rejestracyjnego, którego obsługa skieruje uczestników do odpowiedniej auli, w której będą odbywały się wykłady.

Plik PDF