Konkurs na etat post-doca w Katedrze Anatomii i Fizjologii Zwierząt

ogłasza konkurs na stanowisko
asystenta naukowego w Katedrze Anatomii i Fizjologii Zwierząt

Wymagania stawiane kandydatom:

• stopień doktora nauk biologicznych,
  • znaczący dorobek naukowy udokumentowany publikacjami w czasopismach z listy Journal Citation Reports,
  • krajowe staże naukowe,
  • aktywny udział w konferencjach naukowych,
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.).

Opis wymaganej wiedzy i umiejętności:

• praktyczna znajomość technik biologii molekularnej (techniki PCR, Western blot, immunohistochemia), hodowli komórek i tkanek in vitro, metody ELISA.

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę,
  • okres zatrudnienia 12 miesięcy,
  • praca w ramach projektu NCN Opus dotyczącego wpływu chemeryny na funkcjonowanie osi podwzgórze-przysadka-jajniki świń w czasie cyklu rujowego i wczesnej ciąży.

Zainteresowani składają w Dziekanacie Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie, ul. M. Oczapowskiego 1 A, następujące dokumenty:

• podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  • Curriculum vitae,
  • odpis dyplomu lub zaświadczenie o uzyskaniu stopnia doktora,
  • opinię z dotychczasowego miejsca pracy lub z miejsca odbywania studiów doktoranckich (kierownika jednostki lub promotora),
  • wykaz publikacji.

W treści podania proszę zamieścić oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych spowoduje, że zgłoszenie nie zostanie uwzględnione.

UWM w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny.
Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Termin składania podań upływa z dniem 5.02.2018 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 9.02.2018 r.

Dziekan Wydziału Biologii i Biotechnologii
prof.dr hab. Tadeusz Kamiński, prof. zw.

Olsztyn, dn. 18.01.2018 r.