Kerry Group - Oferta pracy dla Absolwentów

Pragnę przekazać Państwu informację, że poszukujemy kandydatów ze znajomością języka polskiego do naszego absolwenckiego programu 2017  Graduate Developemnt Programme.
Kerry Taste and Nutrition  jest światowym liderem w produkcji dodatków do żywności. Zakłady produkcyjne Kerry Group są zlokalizowane w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Polsce i innych krajach Europejskich.
Oferujemy pozycje z zakresu:  Badania i Rozwoj, Kontrola Jakosci oraz Produkcja

Programy te sa skierowane jest do absolwentów kierunków:

• Biotechnologia, Zywienie, Technologia Zywnosci
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji, Technologia produkcji
  • Nauki Scisłe,Chemia, Biochemia
  • Zarządzanie oraz podobne.

Wierzymy, że szerokie możliwości, jakie stwarza nasz program będą interesujące dla Państwa przyszłych absolwentów poszukujących ciekawych ścieżek kariery.
Jednocześnie pragnę podkreślić, iż zgłoszenia do programu rezerwujemy według kolejności zgłoszeń.
Oznacza to, że studenci, którzy złożą zgłoszenia wcześniej maja większe szanse na zakwalifikowanie do jednego z naszych programów.
Korzystając z możliwości kontaktu z Państwem pozwalam sobie na załączenie również ofert pracy, za rozpowszechnienie, których na Państwa uczelni będę głęboko wdzięczna.

Więcej informacji odnośnie naszego programu udostępniamy na stronie internetowej: http://www.kerrygraduates.com/

Z przyjemnością odpowiem na ewentualne pytania dotyczące naszego programu.

Z pozdrowieniami,
Gosia Lutomirska