Kandydaci na Prodziekanów

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie informuje, że na funkcje Prodziekanów na kadencję 2016-2020 zgłoszeni zostali:

• dr hab. Jakub Sawicki, prof. UWM – kandydat na funkcję Prodziekana ds. nauki;
  • prof. dr hab. Aleksander Świątecki, prof. zw. – kandydat na funkcję Prodziekana ds. studenckich;
  • dr Beata Dulisz – kandydatka na funkcję Prodziekana ds. kształcenia;

Wydziałowa Komisja Wyborcza przypomina, że zgodnie z Obwieszczeniem wybory Dziekana i Prodziekanów Wydziału Biologii i Biotechnologii odbędą się 14 kwietnia o godz. 9.30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (Collegium Biologiae, ul. Oczapowskiego 1A, Olsztyn).

Zgodnie z Ordynacją wyborczą członkami wydziałowego kolegium elektorów, uprawnionymi do wyboru dziekana i prodziekanów, są członkowie dotychczasowej rady wydziału.

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej WBiB

dr hab. Iwona Bogacka, prof. UWM