Informacje o ubezpieczeniu NNW i OC w roku akademickim 2016/2017

ISIC - Międzynarodowa legitymacja studencka + ubezpieczenie

To dokument potwierdzający status studenta na całym świecie. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i zagranicą.

ZAPEWNIA ZNIŻKI!

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 5000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

ZAWIERA UBEZPIECZENIE

NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) w Europie - suma ubezpieczenia 20 000 zł

OC (odpowiedzialności cywilnej) podczas praktyk i zajęć organizowanych przez UWM - suma ubezpieczenia 10.000 zł

Składka 50 zł

Do wyrobienia ISIC potrzebna jest jedno zdjęcie.

Student podpisuje listę, opłaca składkę w Dziekanacie, dostaje potwierdzenie z numerem polisy.

Po 14 dniach odbiera legitymację ISIC i wkleja swoje zdjęcie.

WARUNKI UBEZPIECZENIA:  http://russ.uwm.edu.pl/ubezpieczenie

UBEZPIECZENIE NNW i OC w EUROPIE dla Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego plik PDF

Szczególne Warunki Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Europy dla posiadaczy legitymacji ISIC – studentów i doktorantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie dla umów zawartych po dniu 31.08.2016 r. – plik PDF