Studenci I roku 2 semestr  k. BIOTECHNOLOGIA II stopnia, magister inżynier

Informacja o terminach i godzinach wyjazdów w ramach ćwiczeń z przedmiotu Funkcjonowanie firm biotechnologicznych II prowadzonych przez dr. Michała Kaszubę.

1. Data 11.01.2019 r,  wyjazd 07:30 z Kortowa budynek C.B.

wizyta w firmach z grupy NANOGROUP S.A. Spotkanie na miejscu umówione na godzinę 11:30

www: https://nanogroup.eu/

Adres spotkania: ul. Waryńskiego 1, Warszawa (laboratoria firm mieszczące się na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Politechniki Warszawskiej.

1. Data 18.01.2019 r., wyjazd 06:30 z Kortowa budynek C.B.

wizyta w firmie A&A Biotechnology. Spotkanie na miejscu umówione na godzinę 10:00

www: www.aabiot.com

Adres spotkania: al. Zwycięstwa 96/98 Gdynia (laboratoria firm mieszczące się w Centrum Nauki EXPERYMENT)

1. Data 25.01.2019 r, wyjazd 05:30 z Kortowa budynek C.B.

wizyta w firmie genXone S.A. Spotkanie na miejscu w laboratorium firmy o godzinie 12:00 (w razie potrzeby możliwa elastyczność)

www: www.genxone.eu

Adres spotkania: ul. Kobaltowa 6, Złotniki k. Poznania (przy zachodniej obwodnicy miasta) (laboratoria mieszczące się w Parku Technologicznym BioNick, Nickel Technology Park Poznań)