INFORMACJA dla Studentów Wydziału Biologii i Biotechnologii! - SZKOLENIE MS OFFICE

Serdecznie zapraszam do udziału w "Warsztatach w zakresie MS Office"
realizowanych w ramach projektu "Program Rozwojowy UWM w Olsztynie", wspófinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dla kierunków BIOLOGIA (biologia stosowana i applied biology) i MIKROBIOLOGIA I stopnia "Warsztaty MS Office" są zaplanowane w godz.
12.15-16.15 w czwartki i piątki (21-22.10, 28-29.10 i 04-05.11.2021).
Łącznie 30 godzin szkoleniowych (6 spotkań po 5 godz.), sala komputerowa 324, Kat. Ekologii i Ochrony Środowiska, Plac Łódzki 3.

To już III edycja warsztatów, wznawiamy szkolenie po rocznej przerwie.
Studenci I i II edycji uznali szkolenie za bardzo przydatne, szczególnie w redagowaniu tekstów, m.in. pracy dyplomowej (wiele praktycznych umiejętności). Student po ukończeniu szkolenia otrzymuje imienny certyfikat oraz wpis w suplemencie dyplomu ukończenia studiów.

Uwaga! Termin rekrutacji: 05.10-14.10.2021 Formularze rekrutacyjne (załącznik 1 i zgoda na przetwarzanie danych) w załączeniu.
Miejsce składania dokumentów: Dziekanat WBiB

Więcej informacji w ogłoszeniu o naborze i na stronie internetowej
Projektu: www.zpr.uwm.edu.pl

Drodzy Studenci! Korzystajcie z okazji, rozwijajcie swoje umiejętności.

Pozdrawiam,
Beata Dulisz