Informacja dla osób ubiegających się o pomoc materialną (dotyczy wszystkich rodzajów stypendiów)- zmiany na dzień 6 paź. 2020 r.

Informacja dla osób ubiegających się o pomoc materialną (dot. wszystkich rodzajów stypendiów) –zm. na dzień 6-10-2020 r.

Ze względu na ograniczenia, jakie narzuca na nas sytuacja epidemiczna, w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników Dziekanatu Wydziału Biologii Biotechnologii  informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Umawianie wizyt zastępuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA.

Godziny złożenia dokumentów proszę sprawdzać w kalendarzu spotkań w zakładce SZCZEGÓŁY.

Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin.

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Spotkanie na dany dzień można będzie umawiać w dniu poprzednim, do godziny 12:00. Niestety obecne ograniczenia systemu nie pozwalają nam na wybranie godziny spotkania. Pracownik dziekanatu ustali godzinę spotkania według kolejności zgłoszeń. Wizyty umawiane będą w kolejności zgłoszeń, według harmonogramu, który będzie widoczny przy zapisach na konkretny dzień. Nie będzie możliwości przekładania godziny spotkania. Osoba, która nie zgłosi się o wyznaczonej porze, może stracić kolejkę. Prosimy mieć to na uwadze umawiając spotkania. 

Pierwsze terminy prawdopodobnie będzie można umawiać na poniedziałek, 5 października 2020 r. (proszę sprawdzać w USOSweb).

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, z przyczyn organizacyjnych, mogą zostać nieobsłużone.

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.