I Konferencja pt. „Naukowe i praktyczne aspekty rozrodu koni”

Szanowni Państwo,

W imieniu Katedry Rozrodu, Anatomii i Genomiki Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Zakładu Immunologii i Patologii Rozrodu Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, Katedry Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Centrum Rozrodu Koni mamy przyjemność poinformować o I Konferencji pt. „Naukowe i praktyczne aspekty rozrodu koni”, która odbędzie się w dniach 23-25 lutego 2023 r. w Stadninie Koni w Walewicach. W ramach konferencji są zaplanowane warsztaty praktyczne dotyczące kluczowych zagadnień związanych z rozrodem koni. Serdecznie zachęcamy do zapisów, szczególnie na warsztaty praktyczne.

W przesyłamy Komunikat o Konferencji wraz z załącznikami - Komunikat, zał. 1, zał. 2.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową: rozrodkoni.pan.olsztyn.pl

Z wyrazami szacunku,