Głosujemy na Belfra 2019 - NASZ KANDYDAT to DR HAB. STANISŁAW CZACHOROWSKI, PROF. UWM

Szanowni Państwo,

zwracam się z nietypową prośbą o wsparcie w plebiscycie Belfer 2019 r. Plebiscyt ten liczy się w Lidze Wydziałów, tak jak kilka innych konkurencji. Niektórzy nasi pracownicy kibicują naszym studentom w rozgrywkach sportowych, co jest bardzo dobra formą wsparcia i budowania dobrych relacji. Jeśli chcemy by nasi studenci identyfikowali się z Wydziałem to my również powinniśmy wspierać ich działania (plebiscyt Belfer UWM to inicjatywa studentów). Jest mi trochę niezręcznie pisać, ale sprawa jest ważna: bardzo proszę o wsparcie w głosowaniu na Belfra 2019.

Pod koniec listopada studenci naszego Wydziału wybrali mnie na Belfra 2019 Wydziału Biologii i Biotechnologii. To dla mnie duże wyróżnienie. Dzisiaj rozpoczął się drugi, uczelniany etap tego plebiscytu. W dniach 13-19 stycznia na stronie https://belfer.uwm.edu.pl można codziennie oddać jeden głos (po zalogowaniu się na Facebooka). Przy dużej mobilizacji i codziennej aktywności pracowników i studentów mamy szansę uzyskać kolejne punkty w Lidze Wydziałów. W ten sposób możemy wesprzeć studentów aby mogli zająć dobre miejsce w paradzie wydziałów w czasie Kortowiady. Moim zdaniem będzie bardzo ważne, jeśli zobaczą nasze zaangażowanie i poczują wsparcie pracowników także i w tym działaniu. Działając zespołowo możemy osiągnąć wiele i zwiększyć poczucie identyfikacji z Wydziałem, zarówno studentów jak i pracowników.

Studenci pomagają nam w różnych działaniach, np. w minionej Nocy Biologów. Osobiście czuję dług wdzięczności za ich pomoc. Dlatego zwracam się z tą nietypowa prośbą – zaangażujmy się w głosowanie w plebiscycie na Belfra 2019. Niech będzie to nasz, drużynowy sukces.

Z poważaniem

dr hab. Stanisław Czachorowski, prof UWM